Balsam për këmbët

  Balsam për këmbët

  Lek 2,500
   DESCRIPTION
   • Krem mbrojtës, ushqyes dhe zbutës i përbërë nga elementë natyralë.
   • Zgjidhja më e mirë për tu kujdesur për çarjet dhe këmbët e ashpra.
   • I pasur me gjalpin Shea dhe vajëra biologjikë të ullirit dhe bajames.
   • Parandalon erën e keqe dhe djersitjen.

   Përdorimi:

   Aplikojeni në këmbë plotësisht të thata,sugjerohet  mbas dushit dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP