Balsam për buzët

  Balsam për buzët

  Lek 1,900
   DESCRIPTION


   • Trajtim intensiv, veçanërisht për buzë të ashpra dhe të dehidratuara.
   • Përbërje me efekt ultra-ushqyes dhe rigjenerues
   • Rikuperon lëkurën e thatë dhe të plasaritur
   • Vajrat biologjikë të Kajsisë, Baobab dhe Kastorit, e mbajnë lëkurën e buzës elastike

   Përdorimi:

   Aplikoni një shtresë të lehtë dhe  masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP