Balsami Rigjenerues dhe Hidratues Aloe Vera 50%

  Balsami Rigjenerues dhe Hidratues Aloe Vera 50%

  Lek 299 Lek 800
   DESCRIPTION
    Aloe vera është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash. Ka 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhelatinë që del nga gjethet. Me këtë veçori, është një bimë shumë e veçantë që ofron përfitime të shumta si në mjekësi ashtu edhe në kujdesin e flokëve dhe lëkurës. Balsami Riparues dhe Hidratues i Serisë Aloe Vera nga Thalia Natural Beauty me ekstrakt 50% aloe vera ndihmon në rigjallërimin e flokëve tuaj të lyer dhe të trajtuar, heq skajet e ndara, rrit qëndrueshmërinë e gjëndrave të flokëve tuaj, nxit një rritje të shëndetshme të flokëve tuaj, dhe gjithashtu ka efekte  kundër zbokthit. Ky balsam është plotësuesi perfekt i procesit të kujdesit për flokët me formulën e tij të veçantë që nuk i rëndon flokët. Panthenoli dhe vajrat e çmuar në formulën e tij mbështesin hidratimin e nevojshëm për flokët dhe ruajnë ekuilibrin e hidratimit të flokëve
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP