Shpëlarës për flokët Acid Rinse Complex

  Shpëlarës për flokët Acid Rinse Complex

  Lek 1,900
   DESCRIPTION

   Shpëlarja e flokëve me acidin Rinse Kompleks ka një veprim të fortë, ristrukturues ,të përcjellë nga përbërës aktivë të vlefshëm si:

   Uthulla e kokosit dhe shegës, keratina bimore e hidrolizuar (aminoacidet e grurit dhe sojës, Arginina, Serina, Threonina) Vitamina C dhe Acid hialuronik, i aftë për të rivendosur dhe balancuar pH si dhe për të zbutur sipërfaqen,duke ristrukturuar dhe rritur shkëlqimin e flokëve.

   Linden, Rosemary, Sage dhe Trumza, pastruesit dhe stimuluesit e lëkurës, riaktivizojnë shkëlqimin e flokëve, duke e mbajtur atë të hidratuar dhe të mbrojtur.

   Formati 150 ml

   Mënyra e përdorimit:

   Spërkateni në mënyrë të barabartë në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur pas larjes, si hapi i parë. Nuk ka nevojë për shpëlarje. Përfundoni me stilimin dhe tharjen.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP