Maskë për Fytyrën me Argjilë dhe Alga Deti

  Maskë për Fytyrën me Argjilë dhe Alga Deti

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Efektet pastruese të argjilës luajnë një rol të rëndësishëm në pastrimin e lëkurës nga qelizat e vdekura dhe duke mbajtur njëkohësisht në balancë yndyrën.

   Ndihmon për të forcuar sistemin natyral dhe mbrojtjes së lëkurës si dhe për të rritur kapacitetin e saj të hidratimit falë algave, të cilat janë të pasura me minerale dhe vitamina. Maskat e fytyrës me bazë argjile shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme në formatin 100 ml.

   Përdorimi i produktit:

   Aplikoni një shtresë të hollë në zonën e pastruar të fytyrës

   -Prisni 15-20 minuta.

   -Shpëlajeni maskën e tharë me ujë të ngrohtë.

   Aplikohet 1-2 herë në javë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP