COLLECTIONS

Create and select collections linklist in navigation and select created linklist in the Customize Theme > Sidebar Collections Tab

SHOPPING BY:

Availability

Price

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        SUPERMART (19)

        Set me 85% sekrecion kërmilli , për lëkurë të ndjeshme

        Lek 9,990 Lek 13,450

        Set Make - up Gizzene

        Lek 3,190 Lek 3,600

        Set me 90% sekrecion kërmilli, për lëkurë miks në të yndyrshme

        Lek 8,599 Lek 11,500

        Set për Rigjenerimin e Flokëve

        Lek 2,290 Lek 3,500

        Set Eterea, Acid Hialuronik dhe Spray Hidratues Intensiv

        Lek 5,990 Lek 9,200

        Set makeup nga linja franceze

        Lek 1,799 Lek 2,900

        Set për lekurën me efekt antirrudhë

        Lek 9,590 Lek 16,100

        Pa pore, pa filtra

        Lek 17,900

        Mask ─ Chef i lëkurës tënde

        Lek 13,000 Lek 17,900
        BACK TO TOP