Supreme - Serum Acid Hialuronik

  Supreme - Serum Acid Hialuronik

  Lek 6,000
   PERSHKRIMI

    Serum fytyre eliksir eksluziv

   • Rigjeneron dhe zbut lëkurën
   • Efekt tërheqës dhe super hidratues
   • Rrit elasticitetin e indeve
   • Vepron kundër inflamacioneve
   • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.
   • Stimulon qelizat e kolagjenit 

   Përdorimi:

   Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte, masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Për efekte intensivë, e rekomandojmë të përdoret bashkë me Supreme Gold Face.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim