BIOSNAIL Larës Fytyre

  BIOSNAIL Larës Fytyre

  Lek 2,400
   PERSHKRIMI

   Ideal për cdo lloj lëkure.

   Ky lloj larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës. Jargët e kërmillit dhe ingredientët  esenciale nga qumështi, janë të njohur për vetitë ushqyese,hidratuese dhe elastike duke lënë lekurën e paster ,me shkëlqim dhe duke i dhënë një ndjesi freskie.

   Është e pasur në përmbajtje, me Active Water nga jargët e kërmillit, me vaj ulliri nga Duchy, lëng molle nga malet Sibillini dhe ekstrakte organike Melissa. Ritual që e bën lëkurën të shkëlqejë dhe të duket e  re duke nxitur ripërteritjen e qelizave.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim