BIOSNAIL Krem për konturet e syve
U SHIT

  BIOSNAIL Krem për konturet e syve

  Lek 2,800
   PERSHKRIMI

   Kremi për konturet e syve,me veti kundër rrudhave dhe rrathëve,zbutës, hidratues dhe  pastrues  është një trajtim që përdor veprime sinergjike të ingredientëve si: jargë kërmilli,  acid hialuronik, vaj prej xhelit  Aloe Vera dhe vaj Durato të cilët  i japin kremit veti zbutëse,ushqyese dhe qetësuese.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim