Biosnail krem antiage me 75% sekrecion kërmilli për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
Biosnail krem antiage me 75% sekrecion kërmilli për lëkurë të yndyrshme dhe mikse

  Biosnail krem antiage me 75% sekrecion kërmilli për lëkurë të yndyrshme dhe mikse

  Lek 4,400
   PERSHKRIMI

   Kremi i fytyrës i bazuar në jargët e kërmillit dhe Acid Hilauronik.

   Të gjitha llojet e lëkurës përfitojnë nga ky krem falë vetive të ingrendientëve të tij: Jargë Kërmilli (ushqyes), Snail Burr Active Water (elastike), Acid Hilauronic (kundër rrudhave), vaj Jojoba dhe gjalpë organik shea (zbutës),Vaj Organic Argani(oksigjenues), Rice Starch (freskues),dhe Vegetable Glycerin (hidratues). Përdorimi ditor i këtij kremi kombinuar me serumin me sekrecion kërmilli 90%, ndihmon kundër shenjave të para të rrudhave dhe i jep lëkures bukurinë e saj natyrale

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim