Balsam me Efekt Shkëlqimi me Proteina Quinoa

  Balsam me Efekt Shkëlqimi me Proteina Quinoa

  Lek 1,100.00
   PERSHKRIMI

   Balsam veçanërisht i përshtatshëm për flokë kaçurrelë ose flokë që tentojnë të yndyrosen shpejtë. Formula e saj mbron dhe ushqen pa e rënduar flokun. Të pasura me përbërës bimorë (kuinoa, caji jeshil, altea dhe proteina Mallow) që i bëjnë flokët të butë dhe të lehtë. Nuk permban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendoseni pasi të lani me shampo flokët e lagur, duke eleminuar ujin e tepërt. Mund të përdoret gjithashtu si maskë duke e lënë të veprojë për rreth 10 minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim