COLLECTIONS

Create and select collections linklist in navigation and select created linklist in the Customize Theme > Sidebar Collections Tab

SHOPPING BY:

Availability

Price

PRODUCT TYPE

  COLOR

   SIZE

    Group

     PRICE

      VENDOR

       TAGS

        PHITOFILOS FLOKË (65)

        Maskë Rigjeneruese për Flokë të Dëmtuar me Moringa dhe Spirulina

        Lek 1,600

        Shampo për Flokë të Yndyrshëm me Rrodhe

        Lek 1,200

        Balsam Rigjenerues me Proteina dhe Vaj Orizi

        Lek 1,100

        Balsam me Efekt Shkëlqimi me Proteina Quinoa

        Lek 1,100

        Skrab Pastrues i Skalpit për Flokët me Yndyrë

        Lek 1,500

        Shampo Përforcuese me Mel

        Lek 1,200

        Maskë Pastruese

        Lek 1,100

        Kristalin me farë liri

        Lek 1,200

        Bhringaj(Maka)- "Mbreti i Flokëve"

        Lek 900
        BACK TO TOP